Najlepsza likwidacja szkód

Najlepsza likwidacja szkód

W czerwcu 2006 r. unikatowy model likwidacji szkód Grupy Ergo Hestia został uhonorowany Godłem Promocyjnym TERAZ POLSKA. W tegorocznej edycji konkursu wyłaniającego najlepsze polskie usługi i produkty nagrodzono zaawansowany technologicznie system, który pozwala na likwidację w ciągu kilku zaledwie dni szkód zgłaszanych przez Klientów sopockiej grupy.


W szesnastej już edycji konkursu TERAZ POLSKA nominowano blisko osiemdziesiąt firm z całego kraju, reprezentujących różne branże działalności usługowej, transportowej, projektowej czy produkcyjnej. Uroczyste ogłoszenie laureatów odbyło się 12 czerwca 2006 roku - dyplomy wręczył Prezydent RP, Lech Kaczyński. Podczas wieczornej gali w Sali Kongresowej laureaci odebrali statuetki z rąk Przewodniczącego Kapituły TERAZ POLSKA, profesora Michała Kleibera.

  • Otrzymanie Godła TERAZ POLSKA to dla nas zaszczyt, ale i ważne, bo obiektywne, potwierdzenie, że kilkuletnia praca nad stworzeniem najbardziej komfortowego dla Klientów systemu dała zamierzony efekt - podkreślili odbierający nagrodę przedstawiciele Grupy Ergo Hestia.


Wdrożony przez Grupę Ergo Hestia system opiera się na zintegrowanym współdziałaniu całodobowego centrum obsługi telefonicznej - Hestia Kontakt, spółki Ekspert Pomoc Ubezpieczeniowa, dysponującej siecią mobilnych likwidatorów oraz specjalistów w Biurze Likwidacji Szkód. Taka organizacja sprawia, że wszystkie czynności związane z likwidacją szkód przebiegają płynnie, przy minimalnym zaangażowaniu w nie Klientów. Mogą oni w każdym momencie sprawdzić telefonicznie, na jakim etapie są formalności w ich sprawie. System ten obsługuje klientów ubezpieczonych w STU Ergo Hestia SA oraz MTU Moim Towarzystwie Ubezpieczeń SA. Przeprowadzone w ubiegłym roku przez Instytut Pentor badania wykazały, że jest on najlepiej oceniany przez Klientów firm ubezpieczeniowych w Polsce.